Fotokonkursas

Pasibaigė fotokonkursas „Vilniaus gamta ir vaikai“

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir dalinamės fotokonkurso akimirkomis. Kiekvienas atsiuntęs fotografiją su anketa gaus padėkos raštą. Nugalėtojus paskelbėme mūsų Facebook paskyroje.


Fotokonkursas „Vilniaus gamta ir vaikai“

Atėjo vasara ir atostogos. Įspūdingiausius momentus įamžinsime fotografijose. O mes skelbiame fotokonkursą „Vilniaus gamta ir vaikai“ ir kviečiame dalyvauti, dalintis savo fotografijomis.

Konkurso tikslas - skatinti vaikus ir jų šeimas tyrinėti gamtą, ugdyti visuomenės gamtamokslinę kompetenciją, padėti pamatyti gamtos grožį ir suprasti gamtos reikšmę, atskleisti Vilniaus miesto gamtos grožį bei įvairovę ir jį populiarinti.

Konkurse kviečiami dalyvauti Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų ugdytiniai, jų tėvai, pedagogai ir kiti šių įstaigų bendruomenių nariai, grupės ar visa bendruomenė.

Konkursui siunčiamos skaitmeninės fotografijos. Nuotraukų formatas – JPG, dydis neturi viršyti 8 MB. Vienas autorius (ar grupė) gali teikti ne daugiau 3 fotografijų. Nuotraukos failo pavadinamas sudaromas iš jos autoriaus vardo pirmosios raidės ir pavardės (pvz., vpavardenis), jei teikiamos kelios nuotraukos, pridedamas numeris (pvz., Vpavardenis_1). Laiške/anketoje prašome nurodyti fotografavimo datą ir trumpą fotografuotos vietos aprašymą.

Nuotraukos ir užpildyta dalyvio anketa siunčiamos el. paštu apicentras@gmail.com iki 2022 m. rugsėjo 15 d.

Nugalėtojai bus paskelbti š. m. spalio 3 d., per Pasaulinę buveinių dieną.

Visi konkurso dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais, kurie bus išsiųsti dalyvio anketoje nurodytu elektroniu paštu. Įdomiausių, originaliausių nuotraukų autoriai – diplomais bei atminimo dovanėlėmis (tarp jų ir žymaus gamtos fotografo Mariaus Čepulio knyga "Visa tiesa apie gyvūnus").

Įdomiausios nuotraukos bus talpinamos Aplinkosaugos informacijos centro ir Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėse aplinka.vilnius.lt arba vilnius.lt.


Konkursą organizuoja Aplinkosaugos informacijos centras ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo ir aplinkos apsaugos skyriaus Aplinkos apsaugos ir želdinių tvarkymo poskyris.


Konkursas organizuojamas įgyvendinant Vilniaus miesto savivaldybės finansuojamą visuomenės aplinkosauginio švietimo projektą „Vilniečių ekologinio sąmoningumo didinimas ir įtraukimas į aplinkos apsaugos veiklas“.

Oficialius konkurso nuostatus rasite čia.